За благославінням Преосвященного Іова єпископа Сумського і Охтирського в приміщенні дитячої міської клінічної лікарні, вже «радянської» побудови, освячений храм-часовня святої мучениці Зінаїди. В ньому відправляються літургії, на яких причащаються діти; молебні; хрещення та інші таїнства і треби за необхідністю та проханням батьків хворих дітей, лікарів, вихователів.
Настоятель ієрей Коровець В.В. призначений наказом Високо преосвященного Марка архієпископа Сумського і Охтирського від 29.11.2005р. До цього храм не мав свого настоятеля і послухання в храмі несли прикомандировані священики.
Літургії в храмі не відправлялись, лише з приходом настоятеля і приведенням храму у відповідний стан, за благославінням правлячого архієпископа, стало можливим відправляти літургії.
Перша літургія була відслужена Високо преосвященним Марком архієпископом Сумським і Охтирським в день пам`яті святої мучениці Зінаїди, що стало традицією. Такі літургії відправляються в присутності адміністрації лікарні, медичного персоналу, дітей та їх батьків.