Адреса: м. Суми, вул. І.Сірка, 3
Телефон: 661-898, 095-1-948-949
E-mail: kdm.sumy@gmail.com

В клініці лікарі надають безкоштовні послуги: гінеколога, дерматовенеролога, уролога, нарколога, педіатра, психолога, соціальний працівника, юриста.

Відділення медико-соціальної допомоги “Клініка дружня до молоді” функціює з метою надання медичної допомоги підліткам віком 14-18 років та молоді віком до 24 років за їх особистим зверненням або за направленням центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інших лікувально-профілактичних закладів установ.

Якщо тобі потрібна допомога, підтримка або просто інформація для тебе завжди відкрита “Клініка дружня до молоді”.

Іноді людині потрібно, щоб її вислухали, допомогли порадою, підказали та спрямували, адже немає безвихідних ситуацій. Кожний бажає почувати себе спокійно та впевнено в найскладніших ситуаціях. І, особливо, якщо необхідна лікарська допомога. До твоїх послуг безкоштовні консультації фахівців «Клініки дружньої до молоді». Ми створимо атмосферу доброзичливості, добровільності, доступності. Це значить, що ти сам вирішуєш приходити до нас чи ні, але завжди можеш розраховувати на нашу підтримку і допомогу, яка буде тобі надана анонімно та безкоштовно. У нас працюють класні спеціалісти, які можуть і хочуть допомогти тобі і вони знають як найкраще це зробити.

Відділення медико-соціальної допомоги “Клініка дружня до молоді”створено у складі КУ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» у вересні 2010 року.

Завідувачка клініки Концевич Владлена Володимирівна

Лікар-педіатр, сертифікований консультант з питань ВІЛ-СНІДу

Відділення медико-соціальної допомоги “Клініка дружня до молоді” надає медичну допомогу підліткам та молоді на засадах Дружнього підходу до молоді і функціонує як підліткове відділення, рекомендованого Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ), основними принципами якого є добровільність, доброзичливість, доступність, конфіденційність, анонімність та неосудливий підхід до відвідувача.

Завдання КДМ:

  • Надання інформаційно-консультативних послуг підліткам та молоді з питань збереження здоров’я.
    Профілактика інфекцій, які передаються статевим шляхом, особливо ВІЛ-інфекції, незапланованої вагітності та ризикованої поведінки; збереження репродуктивного здоров’я та підготовка до усвідомленого батьківства
  • Діагностика та лікування захворювань репродуктивної системи.
  • Комплексний супровід відвідувачів КДМ, які, крім медичних, потребують психологічних, соціально-педагогічних та юридичних послуг на всіх етапах роботи з ними (при необхідності).
  • Відділення «Клініка дружня до молоді» активно поширює інформацію про свою діяльність (семінари з управлінням освіти, класні години для учнів проводяться на базі КДМ, розповсюдження буклетів, інформаційні виступи на радіо, телебаченні, інтернет-мережа).

Вперше в Україні система електронної реєстратури «Поліклініка без черг» запрацювала в форматі «Клініка дружня до молоді», де відмінною часткою є запис на прийом до лікаря в анонімному форматі через Web портал. Молодь дуже задоволена даною формою запису, активно використовує весь функціонал програми. В спілкуванні молодь виражає подяку не тільки за анонімність до запису але й за можливість не спілкуватися з реєстратором особисто, це придає їм впевненості, та дає можливість ще раз все продумати самостійно.