Сумський міський центр дитячої хірургії, ортопедії та травматології

на 20 ліжок (діти віком з 29 днів до 18 років)

м. Суми, вул. Троїцька, 28, тел.(0542)659-007

email: smdkl_hv@ukr.net

Центр відкрито 16 лютого 2021 року, розташований на базі КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди». Відділення очолив лікар хірург дитячий вищої категорії Чижик Володимир Миколайович. У центрі працюють досвідчені лікарі вищої категорії хірург дитячий к.м.н. Шевченко М.Ю., ортопеди Костюкова О.В., Веселов А.В. У відділенні надається планова та ургентна кваліфікована допомога дітям Сумської громади та мешканцям інших громад, хто потребує широкого спектра хірургічної, урологічної, ортопедо-травматологічної допомоги.

Центр розрахований на 20 ліжок, усі палати відділення підвищеної комфортності. Також облаштовано окрему палату для пацієнтів з інвалідністю.

У структурі операційного блоку – три операційні з новим сучасним обладнанням. У центрі встановлено та введено в експлуатацію ендоскопічну систему з високочастотним електрохірургічним апаратом експертного класу та комплексом інструментів і аксесуарів. Інноваційне медобладнання дає можливість розвивати новий напрямок надання медичної допомоги в Сумській міській дитячій лікарні – інтервенційну ендоскопічну хірургію. Вона дозволяє проводити радикальні втручання та інвазивні діагностичні процедури через лінійні розрізи та точкові проколи тканин, а також через природні фізіологічні отвори, за допомогою ендоскопічного обладнання. Для таких операцій характерна мала травматичність, а пацієнти швидко відновлюються після процедури.

Також закладом активно використовується пересувний рентгенівський апарат типу С дуга моделі Symbol 5R9 – сучасний цифровий рентгенівський апарат для вирішення широкого спектра клінічних задач методом рентгеноскопії і рентгенографії.

Працівники Сумського міського центру дитячої хірургії, ортопедії та травматології, починаючи від молодшого медичного персоналу і закінчуючи лікарями та завідуючим відділення, маючи висококваліфікований хірургічний талант та сучасне медичне обладнання, стали запорукою здоров’я дітей Сумської області з хірургічною та ортопедичною патологією.

Сумський міський центр дитячої хірургії, ортопедії та травматології розташований за адресою: м. Суми, вул. Троїцька, 28, інформацію можна отримати за тел.(0542)659-007

ФОТОГАЛЕРЕЯ: