У дитячій поліклініці № 2 Сумської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди відремонтували педіатричне відділення № 2, яке обслуговує близько 10 тисяч сумчан віком від 0 до 17 років.

Фінансування та виконання робіт узяв на себе один із благодійних фондів . За п’ять місяців привів до ладу коридор, кабінети педіатрів, кабінети завідувачки відділення та старшої медсестри, процедурну, устаткувавши їх усім необхідним. Зокрема, процедурну окрім необхідних меблів забезпечили сучасним рециркулятором.

Перетворення відділення обійшлось у близько 900 тис. гривень. Як повідомила завідувачка педіатричного відділення Поліна Перерва, будівельники працювали у тандемі з лікарями. З ними, зокрема, радились, при виборі кольору для стін.

Торік, повідомив очільник міста, на потреби міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди з міського бюджету спрямували 12,2 млн грн.: на придбання дороговартісного обладнання – 7 млн грн., на проведення капітальних ремонтів закладу – 5,2 млн гривень. На поточний рік на ці потреби вже передбачили відповідно 1,5 млн грн. та 1,8 млн гривень. Ще близько 6 млн грн. направлять на завершення робіт із утеплення та ремонту фасаду поліклініки № 2 та відповідні роботи по будівлі міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди. І вже сьогодні головному лікарю міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди Олександру ЄМЦЮ було доручено готувати проектну документацію на ремонт решти відділень поліклініки № 2.

Джерело